לחצו לחיוג
Tech-Pc
שירות טכנאי מחשבים מקצועי מייקרוסופט Apple עד הבית שלך
טכנאי PC מחשבים
שירות בווצאפ לתיקון מחשבים מייקרוסופט ואפל
ווצאפ טכנאי מחשבים
טכנאי מחשבים

אתרינו Tech-Pc.co.il הינו אתר שירות טכנאי מחשבים עד הבית שירות תיקון מחשבים נייחים וניידים מייקרוסופט ואפל
פתיתת קריאה!
החלפת מקלדת לנייד לנובו, Asus, Dell, Hp ועוד
מקלדת למחשב נייד

מקלדות למחשבים ניידים מכל הסוגים

באתר תמצאו שירות אודות החלפת מקלדת לנייד, LENOVO , Asus, Dell, Hp ועוד | כאשר אנו רוכשים מחשב נייד חדש אנו מקבלים יחדיו מקלדת תואמת לאותו מחשב נייד , המקלדת או הסוללה מאפשרת לנו לטייל עם המחשב ללא צורך בחיבור קבוע לשקע החשמל ולעבוד עם המחשב בצורה ניידת. המקלדת שאנו נקבל תמיד תהייה מקורית של מותג המחשב אותו שרכשנו. החברות המוכרות של מקלדות למחשבים ניידים הם: Lenovo MAC  Asus DELL HP ACER ועוד שלל דגמי המחשבים בשוק

מה מצביע על מקלדת פגומה❓

ישנם כמה סימנים למקלדת פגומה ואותם נציג כאן:

1.       מחשב נייד אינו מגיב ללחיצות המקשים - חשוב לבדוק שאם אנו לוחצים על אחד הלחצנים הם נלחצים כראוי וחוזרים לאחר הלחיצה או שנתקעים או שאינים מגבים כלל

2.       מחשב נייד אינו מגיב למקלדת - מקלדת מקוצרת יכולה לגרום למחשב הנייד לא להידלק או לא להגיב כלל בזכות מנגנון הגנה שיש בלוח האם של המחשב, עליכם להוציא את המקלדת לעתים ולבדוק אם המחשב נדלק לאחר מכן כראוי - אז אכן יש צורך בהחלפת המקלדת במהרה.

3.       מחשב נכבה לאחר כמה דקות למרות שהסוללה טעונה במלואה- סוללה פגומה יכולה להפעיל את המחשב אך זה לא יחזיק יותר מידי זמן וכל כיבוי פתאומי יכול להזיק למחשב לכן חשוב להחליף את הסוללה או המקלדת אשר מקצר במחשב בזמן.

4.       במחשבים ניידים של חברת DELL  קיים מנגנון הגנה מיוחד שאינו מאפשר לסוללה להיטען במידה ואתם משתמשים במטען שאינו תקין או תואם בדיוק למחשב. כאשר תדליקו את המחשב תוכלו לראות הודעת שגיאה שאומרת שהמטען לא מתאים וכאשר תגיעו למערכת ההפעלה תראו שהסוללה ב-0% ואינה נטענת.

זמן החלפת המקלדת בנייד  יהיה תלוי בכמה פרמטרים:

1.       מקלדת למחשב נייד מקורית או חלופית- מקלדות מקוריות עובדות יותר זמן וגם הבלאי של הלחצנים נמוך יותר מה שיבטיח לנו אריכות שנים.

2.       בדוגמא של החלפת סוללה לנייד - כמות התאים בסוללה זהו נתון חשוב, כמות התאים הפופולרית למחשבים ניידים היא 6 אך יש ברוב הדגמים אפשרות לקנות סוללה למחשב נייד עם יותר תאים, כגון 9 תאים ואף יותר.

3.       זמן סוללה יהיה תלוי במשך השימוש ובמאמץ המחשב, לדוגמה אם נפעיל משחק כבד על המחשב הסוללה תתרוקן הרבה יותר מהר מכיוון שהמחשב "מתאמץ" מאוד.

4.       לכם לכל מקלדת יש כמות ואורך זמן שאפשר להשתמש איתה לכן השימוש המומלץ יהיה למלוא הזמן המקסימלי למשתמש בה עד לשחיקה כמעט מלאה שלה עד ללא מגיבה כלל.

5.       הזמן עושה את שלו וגם הוא פרמטר חשוב, יש למקלדות בלאי טבעי גם אם לא משתמשים בהם לכן קחו בחשבון שמקלדות לניידים לא מחזיקות מעל 3 שנים וגם אם הם החזיקו לכם, הבלאי שלהם גבוהה מאוד ולכן המקלדת תיעכר \לא תגיב היטב .. תתאכזבו מהר מאוד.

איך מחליפים את המקלדת \ המקלדת שמתאימה לכם:

לכל מקלדת או סוללה למחשב נייד יש מס' סידורי עליה או מק"ט שמציין את סוגה. גם אם לא מצאתם פרט מזהה תדעו שמעבדת מחשבים ניידים מקצועית תוכל למצוא לכם את הסוללה המתאימה על פי דגם המחשב הנייד שברשותכם. חשוב לדרוש מקלדת או  סוללה למחשב נייד מקורית בלבד ולא לסכן את המחשב בסוללה חלופית או מקלדת מקצרת בנייד.

החלפת מקלדת לנייד

החלפת מקלדת לדגמי לנובו, Asus, Dell, Hp ועוד זמין במלאי!

שירות טכנאי מחשבים בעיר

החלפת סוללה למחשב נייד - לחצו לחיוג לטכנאי מחשבים להחלפת סוללה לנייד

כתיבת תגובה