לחצו לחיוג
Tech-Pc
שירות טכנאי מחשבים מקצועי מייקרוסופט Apple עד הבית שלך
טכנאי PC מחשבים
שירות בווצאפ לתיקון מחשבים מייקרוסופט ואפל
ווצאפ טכנאי מחשבים
טכנאי מחשבים

אתרינו Tech-Pc.co.il הינו אתר שירות טכנאי מחשבים עד הבית שירות תיקון מחשבים נייחים וניידים מייקרוסופט ואפל
פתיתת קריאה!
מבצע מחשב אדיר בזול
טק פיסי - Tech-PC טכנאי מחשבים

ת'מבצע מחשב אדיר בזול אסור לכם לפספס !!! <<<<

האתר הנ"ל יספק לכם מבצע אדיר מחשב אדיר בזול | שירות מחשבים עד הבית!

באתר תמצאו מבצע מחשב אדיר בזול, | שירות תיקון מחשב | מבצע מחשב אדיר במחיר זול החל מ 1490 ₪ בלבד! לא כולל מע"מ  | אודות מחשבים למכירה במבצע והכרכבה אישית, התקנות תוכנות, מכירות ניידים, מכירת מחשבים ניידים  | החלפות מקלדות לניידים:  לנובו,  LENOVO , Asus, Dell, Hp ועוד | המלצה שלו >>> כאשר אנו רוכשים מחשב נייד חדש אנו מקבלים יחדיו מקלדת תואמת לאותו מחשב נייד , המקלדת או הסוללה מאפשרת לנו לטייל עם המחשב ללא צורך בחיבור קבוע לשקע החשמל ולעבוד עם המחשב בצורה ניידת. המקלדת שאנו נקבל תמיד תהייה מקורית של מותג המחשב אותו שרכשנו. החברות המוכרות של מקלדות למחשבים ניידים הם: Lenovo MAC  Asus DELL HP ACER ועוד שלל דגמי המחשבים בשוק

מה המבצע מחשב בזול מכיל❓

מבצע מחשב אדיר בזול < באתרינו

ישנם כמה טיפים אותם נרכוש בשוק המחשבים הזולים

1.חשוב לבדוק את הצרכים של המחשב שאנו רוצים לרכוש, לצרכים שלנו לשימוש שלנו, יומיומי משרדי או בייתי, מחשב לבית, סוגים של מחשבים רוכשים באתר שלנו במגוון רחב ביותר ואחריות 3 שנים עד הבית

2.בטח אתם שואלים מה מכיל המחשב הזול ? אז ככה:

מעבד: מעבד i3 דור 10 החדש שנת 2022 

זכרון: זכרון 4 ג'יגה RAM

דיסק קשיח חדיש בטכנולוגית SSD החדש בנפח 240GB

כולל מערכת הפעלה WIn 10 עם רישיון למערכת,

מארז מחשב איכותי ביותר הכולל יציאות קדמיות של USB - ניתן לשרג למארז גיימינג עם אורות בתוספת של 480 ₪ בלבד!

כולל רשת LAN כרטיס קול ויציאת HDMI למסך טלויזיה מבצע מחשב וכל המחשב האדיר הזה במחיר הזול ביותר החל מ 1490 ₪ ללא שדרוגים ככה כפי שהוא יגיע אליכם הביתה!

3.המחשב שלכם אינו מגיב ? זה הזמן לרכוש חדש!  - מקלדת מקוצרת במחשב נייד לעתים יכולה לגרום למחשב הנייד לא להידלק או לא להגיב כלל בזכות מנגנון הגנה שיש בלוח האם של המחשב, עליכם להוציא את המקלדת לעתים ולבדוק אם המחשב נדלק לאחר מכן כראוי - אז אכן יש צורך בהחלפת המקלדת במהרה. אצלנו תמצאו ניידים חדשים למכירה החל מ 1490 ₪ עד הבית עם מעבדי AMD מותג LENOVO החדישים 2022

4.מחשב נכבה לאחר כמה דקות למרות שהסוללה טעונה במלואה? סוללה פגומה יכולה להפעיל את המחשב אך זה לא יחזיק יותר מידי זמן וכל כיבוי פתאומי יכול להזיק למחשב לכן חשוב להחליף את הסוללה או המקלדת אשר מקצר במחשב בזמן. רק אנחנו נספק לכם נייד חדש למכירה החל מ 1490 ₪ עד הבית עם מעבדי AMD מותג LENOVO החדישים לשנת 2021-2022

5.במחשבים ניידים של חברת DELL  קיים מנגנון הגנה מיוחד שאינו מאפשר לסוללה להיטען במידה ואתם משתמשים במטען שאינו תקין או תואם בדיוק למחשב. כאשר תדליקו את המחשב תוכלו לראות הודעת שגיאה שאומרת שהמטען לא מתאים וכאשר תגיעו למערכת ההפעלה תראו שהסוללה ב-0% ואינה נטענת.

זמן אספקת מחשב חדש עד 24 שעות

1.רכשתם אצלנו מחשב? אספק בין 7 שעות עד 24 שעות כולל התקנת המחשב בביתך, התקנת הרכיבים החדשים של המחשב החדש ובדיקת של כל רכיבי המחשב לשביעות רצונך והתקנת תוכנות נוספות.

2.בדוגמא של החלפת סוללה לנייד - כמות התאים בסוללה זהו נתון חשוב, כמות התאים הפופולרית למחשבים ניידים היא 6 אך יש ברוב הדגמים אפשרות לקנות סוללה למחשב נייד עם יותר תאים, כגון 9 תאים ואף יותר.

3.זמן סוללה יהיה תלוי במשך השימוש ובמאמץ המחשב, לדוגמה אם נפעיל משחק כבד על המחשב הסוללה תתרוקן הרבה יותר מהר מכיוון שהמחשב "מתאמץ" מאוד.

4.לכם לכל מקלדת יש כמות ואורך זמן שאפשר להשתמש איתה לכן השימוש המומלץ יהיה למלוא הזמן המקסימלי למשתמש בה עד לשחיקה כמעט מלאה שלה עד ללא מגיבה כלל.

5.הזמן עושה את שלו וגם הוא פרמטר חשוב, יש למקלדות בלאי טבעי גם אם לא משתמשים בהם לכן קחו בחשבון שמקלדות לניידים לא מחזיקות מעל 3 שנים וגם אם הם החזיקו לכם, הבלאי שלהם גבוהה מאוד ולכן המקלדת תיעכר לא תגיב היטב .. תתאכזבו מהר מאוד.

איך מבצעים הזמנה?

לכל הזמנה שתבצעו באתרינו, חשוב להשאיר מידע נכון ומדויק ליצירת קשר שכן נבצע את הזמנתכם במדויק לפי שביעות רצונכם, הזמנה באתרינו ניתן בתשלום אשראי פייפל או תשלום טלפוני או העברה ב BIT או פייבוק האפליקציות המוכרות, האחריות על המחשב ניתן 3 שנים עד הבית הלקוח.

מבצע מחשב אדיר בזול אספקה עד 24 שעות - אחריות 3 שנים עד הבית

החלפת מקלדת לניידם כגון: לנובו, Asus, Dell, Hp ועוד זמין במלאי!

שירות טכנאי מחשבים בעיר

מבצע מחשב אדיר בזול - לחצו לחיוג לטכנאי מחשבים למבצע מחשב אדיר בזול

תגובה אחת

כתיבת תגובה