לחצו לחיוג
Tech-Pc
שירות טכנאי מחשבים מקצועי מייקרוסופט Apple עד הבית שלך
טכנאי PC מחשבים
שירות בווצאפ לתיקון מחשבים מייקרוסופט ואפל
ווצאפ טכנאי מחשבים
טכנאי מחשבים

אתרינו Tech-Pc.co.il הינו אתר שירות טכנאי מחשבים עד הבית שירות תיקון מחשבים נייחים וניידים מייקרוסופט ואפל
פתיתת קריאה!
שדרוג מחשב כנגד הישן

שדרוג ושיפור מחשב כנגד הישן

אצלנו מידע אודות - שדרוג מחשב כנגד הישן- הקדמה הטכנולוגית של היום מצד אחד מייצרת מחשבים אשר מצליחים להחזיק מעמד שנים רבות, ומצד שני, גורמת לנו כל פעם  לרצות לשדרג את המחשב הביתי או לקנות מחשב חדש לגמרי. בעוד שהמחשב הביתי שלכם (במידה וקניתם אותו ב-5 השנים האחרונות) יכול להחזיק גם עוד 10 שנים בהפעלת מערכת ההפעלה והגלישה באינטרנט, יש סיכוי טוב שהוא מתחיל לעשות לכם כבר בעיות ואתם מוצאים את עצמכם מזמינים הרבה פעמים טכנאי מחשבים בחיפה. זה יכול לבוא לידי ביטוי בתקלות כאלו או אחרות או פשוט בעבודה איטית ומעצבנת.

אם אתם מתלבטים בנושא שדרוג המחשב, להלן מספר גורמי החלטה שיעזרו לכם להחליט האם אתם זקוקים לבצע שדרוג מחשב ביתי:

1. מחליפים מחשב פרטי כל 7 שנים – כפי שציינו מחשבים ביתיים יכולים לעבוד בצורה סבירה גם מעל 10 שנים, אך על פי ההיסטוריה של התקדמות הטכנולוגיה, כל מחשב שעובר את גיל ה-7 שנים יתחיל לעשות בעיות רציניות של חומרה ועבודה על תוכנות מתקדמות. במידה והמחשב שלכם איטי ואם חושבים על שדרוג, חשוב לדעת שלא שווה להשקיע במחשב שנרכש לפני 7 שנים, עדיף לקנות חדש.

2 . מה המטרה לשמה אנחנו חושבים לשדרג את המחשב – לרוב אחת הסיבות שאנחנו מתלבטים האם לשרד מחשב היא עקב סיבה מסוימת. למשל אנחנו רוצים להפעיל משחק חדש למחשב או לעבוד עם תוכנה חדשה כלשהי שהמחשב שלנו לא יכול להפעיל. במקרה כזה אנחנו צריכים לבדוק מה יכלול השדרוג הרלוונטי, כי יכול מאוד להיות שמודבר על שדרוג בעלויות שכבר עדיף מחשב חדש. במקרים כאלו אפשר להתייעץ עם טכנאי מחשבים לגבי בניית מחשב חדש מותאם.

3. תקציב – כמובן שהכסף הפנוי לנו ישפיע על ההחלטה שלנו לגבי שדרוג מחשב או רכישה של מחשב חדש. אם יש לכם את הכסף להשקיע אז מומלץ ללכת על מחשב חדש, ואם אין לכם תקציב גדול אז אולי מומלץ ללכת על שדרוג נקודתי.

צריכים טכנאי ❓ ✅ שדרוג מחשב כנגד הישן ❓ יעוץ ✅ הדרכת מחשבים ➡️ טכנאי מחשבים תמיכה ✅ ל שירות טכנאי מחשבים ב 150 ₪ ➡️ שדרוג מחשב כנגד הישן שלך חייגו עכשיו!

שדרוג מחשב כנגד הישן - לחצו לחיוג לטכנאי מחשבים

שירות טכנאי מחשבים בעיר

שדרוג מחשב כנגד הישן - לחצו לחיוג לטכנאי מחשבים

 

שירות מאתר זה: טכנאי מחשבים | שירות טכנאי מחשבים בתל אביב והסביבה עד הבית!

כתיבת תגובה