לחצו לחיוג
Tech-Pc
שירות טכנאי מחשבים מקצועי מייקרוסופט Apple עד הבית שלך
טכנאי PC מחשבים
שירות בווצאפ לתיקון מחשבים מייקרוסופט ואפל
ווצאפ טכנאי מחשבים
טכנאי מחשבים

אתרינו Tech-Pc.co.il הינו אתר שירות טכנאי מחשבים עד הבית שירות תיקון מחשבים נייחים וניידים מייקרוסופט ואפל
פתיתת קריאה!
תיקון לוח אם במחשב נייד
צריכים טכנאי ❓ ⌨️ איך לבחור טכנאי מחשבים טוב ❓ tech-pc.co.il טכנאי פיסי שירות טכנאי מחשבי פיסי לבית תיקון לוח אם במחשב נייד לפתרון תקלות מחשבים ביקורות חיוביות ➡️ כאן.

תיקון לוח אם במחשב נייד

תיקון לוח אם במחשב ניידאנו  ב Tech-Pc - מעניקים שירות ל תיקון לוח אם במחשב נייד - טכנאי מחשבים מקצועי לתיקון מחשבים ניידים. אנו מתמחים בתיקון לוחות אם לניידים מכל הסוגים בדרך הטובה והזולה ביותר!

לנו ב Tech-Pc שנים רבות של ניסיון בתיקון לוחות במחשבים ניידים, ואנו מאמינים שאנו מיומנים די טוב כדי לתת את האבחון הנכון ביותר ולפתור כל בעיה בכל מחשב נייד במהירות ובצורה מקצועית.

אזהרה! בשל חוסר של עוד טכנאי מחשבים בשוק, בדיקת היושר בענף של תיקון המחשבים חשוב מאוד. לכן חשוב לבדוק את טכנאי המחשב הנייד שלך על ידי טכנאי מחשבים או מעבדה עם מיומנות רבה וניסיון רב בתיקון מחשבים ניידים, אחרת תפסידו כסף וזמן ובחלק מהמקרים מצבו של המחשב הנייד שלכם יהפוך גרוע יותר. מעבדה אחת תאמר לך שהבעיה נובעת מלוח אם פגום, בעוד לאמיתו של דבר הבעיה בכלל הייתה במערכת ההפעלה או בתוכנה במחשב.

האם מישהו אמר לכם אי פעם שצריך להחליף את לוח האם כדי לתקן את המחשב הנייד? לרוב כמעט ואל תאמינו לזה. רוב לוחות האם ניתן לתקן, וזה זול יותר מלהחליף את לוח האם כולו במחשב הנייד או מלקנות מחשב נייד חדש.

כל מחשב נייד שיש בו לוח אם פגום חייב להיות מאובחן בקפדנות רבה על ידי טכנאי בעל ידע וניסיון רב במעבדה מקצועית לתיקון מחשבים ניידים, כדי שיהיה אפשר לומר בבטחה אם צריך להחליף או לתקן את לוח האם, ולזהות את המקור האמתי של הבעיה.

תיקון לוח אם במחשב נייד - לחצו לחיוג לטכנאי מחשבים

מהם מקרים שבהם לא ניתן או לא מומלץ לתקן לוח אם במחשב נייד?

 • כאשר קיים חשש או יש נזק פיזי כבד בלוח האם.

 • כבלי הלוח התנפחו ויותר מדי רכיבים אלקטרוניים ניזוקו והמחיר של תיקון לוח האם גבוה מדי.

 • לא ניתן למצוא בשוק את החלק הפגום בלוח האם.

 • טכנאים או מעבדות חסרי מיומנות ניסו כבר לתקן את לוח האם וגרמו לו נזק רב עוד יותר, כך שהתיקון אינו אפשרי או אינו מצדיק את המחיר.

 • אם מחיר התיקון הוא שני שליש או יותר מעלות מחשב נייד חדש מאותו סוג.

אגב, בזמן שאנו מפרקים כל מחשב נייד בשביל לתקן לוח אם במעבדה שלנו, על הדרך, אנו מנקים גם את כל הפנים של מחשב הנייד וגם את מערכת הקירור כלל מאווררים מאבק שהצטבר, כמו כן מחליפים משחה טרמית, משחת  קירור (משחה שנמצאת בין מעבד לבין גוף קירור, ובמשך הזמן היא מתייבשת עד כדי כך שמפסיקה התפזרות החום מהמעבד לגוף קירור. כתוצאה המחשב מתחיל להיות איטי) – כל זאת ללא עלות. הלקוח מקבל ניקיון חומרה יסודית כלול במחיר של תיקון לוח אם למחשב נייד!

סימנים נפוצים ללוח אם פגום בנייד:

 • המחשב הנייד לא נדלק כאשר לוחצים על כפתור ההפעלה.

 • המחשב הנייד לא נדלק בכלל, אין שום נורות שדלוקות ואין שום סימן חיים.

 • המחשב הנייד נכבה מדי פעם.

 • המחשב הנייד נדלק, אבל לא רואים שום דבר על המסך.

 • המסך מציג תמונה מפוצלת או עם ארטיפקטים.

 • המחשב הנייד קופא באמצע העבודה או בעת עליית מערכת ההפעלה.

 • המחשב הנייד מוציא צלילי ביפ בעת האתחול.

 • בלוח האם של המחשב הנייד התפתחה קורוזיה בגלל מים, תה או קפה שנשפכו.

 • לוח האם מת בגלל קצר או קורוזיה.

 • ב-USB יש קצר או שאינו עובד.

 • אחד או יותר מהדברים ברשימה הבאה לא עובד: רשת אלחוטית, LAN, webcam, DVD/CD, HDMI, מקלדת, עכבר מגע, USB, קול או sound jack ועוד…

חלק מהסימנים שצוינו לעיל יכולים להיות נובעים מבעיות בתוכנה ולא בחומרה או בלוח האם. על מנת לקבל תשובה ברורה אנו צריכים להסתכל על המחשב הנייד ולבצע כמה בדיקות.

מחירים לתיקון לוח אם למחשב נייד

תיקון לוח אם במחשב ניידהמחירים לתיקון לוח אם משתנים ממחשב למחשב בהתאם לתיקון.

היות והתיקון כרוך בפעולות אשר גוזלות זמן כמו פירוק מלא והרכבה מחדש של מחשב נייד, עבודה עם דיאגרמות, מציאת הרכיב הפגום – המחיר שאנו גובים הוא 700 ₪ בדרך כלל. המחיר יכול להיות נמוך יותר או הרבה יותר גבוה, בייחוד כשמתקנים לוחות אם של מחשבי אפל - מק כמו מקבוק, מקבוק אייר, מקבוק פרו, מק מיני, איימק.

בדרך כלל המחיר של תיקון לוח אם במחשב נייד נע בין 400 ₪ ל- 900 ₪. בדרך כלל המחיר של תיקון לוח אם במחשבים של אפל ומק נעים בין 700 ₪ ל-1,900 ₪.

הדבר הטוב ביותר לעשות הוא ליצור עמנו קשר ולתאר בפנינו את הבעיה הספציפית במחשב הנייד שלך. אנו ננסה למצוא את הפתרון הזול ביותר כדי לתקן את המחשב הנייד שלך

שירות טכנאי מחשבים בעיר

תיקון לוח אם במחשב נייד - לחצו לחיוג לטכנאי מחשבים