לחצו לחיוג
Tech-Pc
שירות טכנאי מחשבים מקצועי מייקרוסופט Apple עד הבית שלך
טכנאי PC מחשבים
שירות בווצאפ לתיקון מחשבים מייקרוסופט ואפל
ווצאפ טכנאי מחשבים
טכנאי מחשבים

אתרינו Tech-Pc.co.il הינו אתר שירות טכנאי מחשבים עד הבית שירות תיקון מחשבים נייחים וניידים מייקרוסופט ואפל
פתיתת קריאה!
תיקון מחשב מרחוק
טכנאי מחשבים

תיקון מחשב מרחוק

הקדמה: תיקון מחשב מרחוק - הטכנולוגית בתחום שירותי המחשוב פועלת תמיד להעניק שירות יעיל ומהיר יותר עבור לקוחות ובתי עסקים אשר נתקלים בתקלות מחשב. תיקון מרחוק לעתים בהתחלה זה היה בשיפור כלים מיוחדים או שדרוג חומרה שמתעדכנת כל הזמן, היום זה כבר האפשרות של קבלת בדיקה של טכנאי מחשבים דרך השתלטות מרחוק על המחשב, אך כמובן שהדרך הכי יעילה לפתרון תקלות במחשב זה ע"י ביקור טכנאי מחשבים עד הבית.

כיצד זה בכלל עובד? תיקון מחשב מרחוק

השתלטות מרחוק היא משהו מאוד קל. במידה ויש לכם תקלה, אתם מתקשרים לנציג חברה של טכנאי מחשבים בגוגל. אתם מועברים לטכנאי מחשבים מנוסה שמסביר לכם איזו תכנת השתלטות להוריד למסך הבית של המחשב. אתם פותחים את התוכנה ונותנים לטכנאי המחשבים הרשאה לשלוט על המחשב שלכם. ואז כל מה שנשאר לעשות זה להמשיך בעיסוקים היומיים שלכם בזמן שהטכנאי מטפל לכם בתקלה.

האם זה יעיל?

לעתים כן. אך תלוי בתקלה שלכם, רוב תקלות המחשב הנפוצות יכולות להיפטר בעזרת הגדרה מחדש של מערכת ההפעלה. אז תוך דקות אתם מקבלים בדיקה של טכנאי מחשבים ומצד שני הטכנאי לא חייב להגיע עד אליכם הביתה ולבזבז את הזמן שלו ושלכם. הוא עובד על המחשב שלכם כאילו הוא אצלכם בבית. לא בעיה בעזרת תוכנת השתלטות - מרחוק למחשב. עוד בזאת, זה גם מאוד זול לעומת ביקור של טכנאי מחשבים עד הבית. תיקון מחשבים בהשתלטות מרחוק קלה ומהירה ולכן התשלום שתצטרכו לשלם היה זול מאוד. אתם בעצם משלמים על השעות של עבודת הטכנאי בלבד. בלי לשלם על הדלק והזמן שלו להגיע עד אליכם הביתה. עוד בזאת אתם יכולים לקבל מענה מהיר ולא צריכים לחכות לטכנאי כל היום.

תיקון מחשבים מרחוק

שירות טכנאי מחשבים בעיר

תיקון מחשב מרחוק - לחצו לחיוג לטכנאי מחשבים

כתיבת תגובה